O nas

Jesteśmy właścicielami ogrodów przydomowych, w których nic się nie marnuje.

Nie traktujemy odpadów zielonych, które pochodzą z pielęgnacji naszych działek oraz odpadów organicznych z naszych kuchni, jako śmieci. Wykorzystujemy je do produkcji własnego kompostu. Kompostowanie zmniejsza ilość odpadów domowych o około 45%! A do tego kompost to idelane podłoże do wszelkich roślin doniczkowych, ogrodowych i ogródków warzywnych.

Ekologicznie, wygodnie, łatwo i przyjemie,  bo kompost produkujemy w estetycznych, eleganckich kompostownikach austriackiej firmy Container Traiding WFW. Jesteśmy przekonani do tego produktu w 100%! Są to najlepsze kompostowniki, jakie udało nam się spotkać w kilkuletniej praktyce ekologicznego przetwarzania organicznych odpadów domowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Termokompostowniki dostępne w naszym sklepie internetowym są w różnych rozmiarach i pasują do wszystkich ogrodów.

  • Jeśli kompostujecie Państwo odpady organiczne, a nie macie zbyt dobrych doświadczeń z tradycyjnie spotykanymi kompostownikami z drewna czy betonu;
  • Jeśli nie podoba się Państwu składowanie odpadów z ogrodu na nieestetycznej pryzmie;
  • Jeśli narzekacie Państwo na ilość śmieci, które wyrzucacie do pojemników komunalnych, a wśród nich macie sporo odpadów po warzywach i owocach;
  • Jeśli chcecie Państwo wdrażać ekologiczne rozwiązania w swoim najbliższym otoczeniu,

NASZE KOMPOSTOWNIKI SĄ DLA PAŃSTWA! Zapraszamy!